Nové příchutě liquidů Joyetech v novém balení.

 

 

 

 

 

 

 

Ama-coffee = káva s mandlemi, Blackberry = ostružina, Blended = tabák, Blueberry = borůvka, Cherry = třešeň, Cherry pipe = třešňový tabák, Chocolate = čokoláda, Cinnamon = skořice, Coffee = káva, Coffee cake = kávový koláč, Daf = Davidoff, Good luck = Lucky strike, Kiwi = kiwi, Lemon = citron, M7 = cigarety Mild Seven, Nwp = cigarety Newport, Pam = tabák Parliament, Pineapple = ananas, Plm = cigarety Pall Mall, Red-mix = Red USA mix, Straw-champ = jahody se šampaňským, Water melon = vodní meloun, Whiskey = whiskey, Wst = cigarety Winston

 Úvod »CARTOMIZERY + CLEAROMIZERY» ET-VICTORY BDC


        

ET-VICTORY BDC

 

Číslo produktu: 5
cena:
200 Kč ( Nejsme plátci DPH )

ET-VICTORY BDC CLEAROMIZER ASPIRE (BY VISION) 3ML 1,8OHM

Jedná se o revoluční nový systém žhavení (BDC=Bottom dual coil), stavějící na základě předchozí kvality VISION VT VICTORY, kdy se jedná o spolehlivost velkou životnost, skvělou dýmivost a autentickou chuť liquidu s objemem nádržky 3ML. Clearomizer na první pohled nerozeznáte od předešlé verze,ale rozdíl zjistíte až po jeho kompletním rozebrání. Toto dvojí spodní žhavení (dvě žhavící spirálky ve žhavící hlavě,která je vyměnitelná)přináší maximální požitek z vapingu, skvělá dýmivost zkombinovaná HITEM a procítěná autentickým aroma liquidu.

Jak plnit ET-VICTORY BDC:

Při plnění e-liquidu otočte nádobu dnem vzhůru a vyjměte závitovou koncovku. Naplňte liquid do vnější části nádrže ( vyhýbejte se dostat nalití do středové kovové trubičky, kudy při kouření proudí vzduch ) a poté našroubujte koncovku zpět do nádrže. Nyní můžete zkontrolovat těsnost před použitím.

• K netěsnosti může dojít, pokud se kapalina dostane do středové kovové trubičky. Chcete-li odstranit tuto tekutinu a zlepšit výkon, odstraňte nádržku clearomizeru z baterie a vyčistěte tekutinu přes náustek do papírového ubrousku.

• montáž hlavy - vždy zkontrolujte, že je tlačena na spodní víčko těsně před šroubováním víčka zpět. Pokud tak neučiníte, může dojít k úniku kapaliny nebo nefunkčnosti glassomizeru.

• Nikdy byste neměli používat zcela suchou nádržku. Může mít za následek spálení nebo poškození vlákna cívky.

•životnost náhradních hlav se může lišit dle způsobu a intenzity používání, obecně platí, že životnost cívek  systémů BCC/BDC je cca 1 měsíc

ZDVmOTQ