Nové příchutě liquidů Joyetech v novém balení.

 

 

 

 

 

 

 

Ama-coffee = káva s mandlemi, Blackberry = ostružina, Blended = tabák, Blueberry = borůvka, Cherry = třešeň, Cherry pipe = třešňový tabák, Chocolate = čokoláda, Cinnamon = skořice, Coffee = káva, Coffee cake = kávový koláč, Daf = Davidoff, Good luck = Lucky strike, Kiwi = kiwi, Lemon = citron, M7 = cigarety Mild Seven, Nwp = cigarety Newport, Pam = tabák Parliament, Pineapple = ananas, Plm = cigarety Pall Mall, Red-mix = Red USA mix, Straw-champ = jahody se šampaňským, Water melon = vodní meloun, Whiskey = whiskey, Wst = cigarety Winston

 
        

CE 5-S BDC

 

Číslo produktu: 5
barvy:
cena:
180 Kč ( Nejsme plátci DPH )

CE5 - S BDC:

Skleněná pyrexová trubice s kovovým pláštěm, Snadno plnitelné provedení ( obsah až1,8 ml e-liquidu ). Žádná chuť spáleniny, žádná netěsnost, nebo protékání kondezátu. Vysoká kouřivost díky dvojímu žhavení na cívce. Skvělá a čistá chuť. Velmi stabilní a spolehlivé i pro uživatele začátečníka. eGo závit.


Jak plnit CE5 - S BDC:

Při plnění e-liquidu otočte nádobu dnem vzhůru a vyjměte závitovou koncovku. Naplňte liquid do vnější části nádrže ( vyhýbejte se dostat nalití do středové kovové trubičky, kudy při kouření proudí vzduch ) a poté našroubujte koncovku zpět do nádrže. Nyní můžete zkontrolovat těsnost před použitím.

• K netěsnosti může dojít, pokud se kapalina dostane do středové kovové trubičky. Chcete-li odstranit tuto tekutinu a zlepšit výkon, odstraňte nádržku clearomizeru z baterie a vyčistěte tekutinu přes náustek do papírového ubrousku.

• montáž hlavy - vždy zkontrolujte, že je tlačena na spodní víčko těsně před šroubováním víčka zpět. Pokud tak neučiníte, může dojít k úniku kapaliny nebo nefunkčnosti glassomizeru.

• Nikdy byste neměli používat zcela suchou nádržku. Může mít za následek spálení nebo poškození vlákna cívky.

•životnost náhradních hlav se může lišit dle způsobu a intenzity používání, obecně platí, že životnost cívek  systémů BCC/BDC je cca 1 měsíc

YzlhNDVi