Certifikace produktů
Certifikáty

Všehny  výrobky mají  všechny RoHS, CE a SGS certifikáty
Ve spolupráci s velkoobchodem Eliquid Pavel Mašek, Plzeň, www.eliquid.cz, jsme oficiálními prodejci elektronických cigaret Joye 510, Joye 510-T, Joye eGo - C, Joye eGo - T od vůdčí společnosti na světovém trhu společnosti Shenzhen Joyetech Co.Ltd. ( http://www.joyetech.com )

CERTIFIKÁTY
CE – bezpečný výrobek pro prodej v EU
RoHS – označení, že neobsahuje karcinogenní látky
SGS - certifikát kvality udělovaný Société Générale de Surveillance (SGS)

Certifkáty: http://www.joyetech.com/about/certificates.php
Eliquid je extrahovaný z tabáku vysoké kvality listů. To je víc přírodní a zdravé. Naše produkty mají certifikaci CE, ROHS, SGS, TUV, GMP, Non - toxic a klinický zkušební protokol. 
Všechny vůně mohou být dělané s, či bez nikotinu. Síla nikotinu je volitelná. Orientačně 10 – 20 cigaret MLB lehké – MED (medium – střední), MLB červené – HIGH (vysoké). Nad 20 cig/den XH (extra high) nad 30 cig/den XXH . Pod 10 cig/den – LOW (nízký obsah nicotinu). NONE (ZERO – 0mg/ml) pro konec odvykání a např. ženy na mateřské.
Balení: Dostupný 10ml, 30ml, 50ml lahvičky . Namísto běžných plastových láhví, my užíváme lékařskou10ml a 30ml lahvičky s bezpečnostním uzávěrem pro děti a malým kapátkem. 30ml lahvičky s kapátkem (velkým vnitřním jsou ideální k doplňování 10ml lahviček či jiných).

Uschovávejte v chladném, tmavém místě či v ledničce 10 – 20°C. Záruka 24 měsíců od data produkce. Pro běžný provoz chraňte před světlem (zezelená) a vysokou teplotou. Předejděte kontaktu se sliznicemi; vyhnout se přílišnému vystavení vlivu na kůži a tělo.

Zásilka obsahuje návod.
Užívání a nákup povolen od 18 let.
VG = rostlinný glycerin (alternativa pro všechny PG alergiky),  PG=propylenglykol (huťově nejlepší)
Dnes se dává 80%PG a 20%VGO

Výrobci našich náplní eliquidu
Dekang Biological Technology Co LTD. je vedoucí high-tech společností zabývající se technologickým rozvojem farmaceutické výroby a prodejem surovin, rostlinných výtažků, potravinových přísad a doplňkových látek . Byla založeno v roce 2003 a od data svého založení úspěšně navázala strategické vztahy spolupráce s mnoha vědeckými a výzkumnými institucemi.

Hnací silou společnosti Dekang jsou technologické inovace pro co nejdokonalejší uspokojování  tržní poptávky.

Opírá se o bohaté technické zdroje, výrobu a vývoj nových výrobků ve spolupráci s  nejlepšími regionálními a mezinárodními vědeckými a výzkumnými institucemi.  Dekang  to je silný tým, zaměstnávající více než 1000 vysoce efektivních manažerů a zaměstnanců. Dnes vyrábí přes 90% celosvětové produkce eliquidu.

Se silnou podporu Yunnan vládní provincie , společnost vyvinula state-of-the-Art podnik. Za využití naší moderní výrobní základny, schopností nezávislých výzkumných a vývojových center a vysoce kvalifikovaných pracovníků a manažerů, Dekang převzal  vedoucí pozici na trhu. Dekang je také velmi hrdý na své manažerského týmy. Naše R & D týmy mají všechny tituly mistrů nebo vyšší a jsou též stejně velmi zručný.

Dekang výrobky tvoří zejména  kvalitní suroviny a naše výrobky tabákové řady zahrnují konzervovaný tabák, koření a orientální aroma. Naše kapaliny pro elektronickou cigaretu kapaliny (E-liquid, e-juice nebo smoking juice obsahují nejjemnější přírodní ingredience a jsou prodávány především v Evropě a ve Spojených státech. Naše postupy kontroly jakosti a jsou v souladu s nejvyššími domácími  a mezinárodními  zdravotními a farmaceutickými standardy.

Dekang výrobní hala má více než 10.000 čtverečních metrů prostoru, využívá nejmodernější provoz, moderní postupy výrobní technologie a nejpřísnější zdravotní řízení a systémy řízení jakosti. To nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům nejvyšší kvalitu a nejbezpečnější výrobky.

Zákaznický servis, kvalita a poctivost jsou naše základní principy.MzcxYj