NOVINKY

arr3VOOPOO Drag X Mod Pod 80W gripGrip VOOPOO Drag X se od modelu Drag S liší vyměnitelným monočlánkem typu 18650 a vyšším výkonem až... arr3VOOPOO Drag S Mod Pod 60W grip 2500mAhPo zdařilé řadě gripů Vinci si výrobce přichystal spojení POD systému a gripu do modelu Drag. Tato... arr3aSpire Nautilus GT TC75W Grip Full KitLegendární Nautilus od aSpire je zpět v plné síle, avšak tentokrát ve spolupráci s německým výrobcem... arr3Nové liquidy s nikotinovou solí LIQUA 4S Liquidy LIQUA 4S Liquidy LIQUA 4S se od běžných liquidů odlišují tím, že mají nižší... arr3RESPIRÁTOR KN95, FFP2Vážení zákazníci, kvůli začínající výrobě tohoto produktu je možné si objednat tento produkt v... arr3HAND SANITIZER - ANTIBAKTERIÁLNÍ GEL 50MLÚčinný antibakteriální gel Hand Sanitizer je určený pro zaručenou dezinfekci rukou bez mytí vodou.... arr3SMOKTECH NOVO 2 ELEKTRONICKÁ CIGARETA 800MAHElektronická cigareta Smoktech NOVO patří mezi nejžádanější přístroje pro vaping s POD systémem, a... arr3VOOPOO VINCI X 70W GRIPNení určeno pro náplně obsahující nikotin! VOOPOO VINCI X je pokročilejší verze gripu VINCI s... arr3WISMEC R80 GRIP FULL KITNení určeno pro náplně obsahující nikotin! Wismec R80 je dokonalá kombinace POD systému a gripu s... arr3UWELL CROWN POD ELEKTRONICKÁ CIGARETA 1250MAHUWELL Crown POD je nástupcem legendární řady Caliburn a je perfektním zařízením jak pro začínající... arr3SMOKTECH RPM80 PRO GRIP FULL KITNení určeno pro náplně obsahující nikotin! Smoktech RPM80 Pro je pokročilejší verze gripu RPM 40,... arr3ISMOKA-ELEAF IJUST AIO ELEKTRONICKÁ CIGARETA 1500MAHEleaf iJust AIO je novou generací ALL in ONE elektronických cigaret. Moderní a designové tělo... arr3Čtěte!! - Znásilněná věda v navrhovaném zákonu EU o e-cigaretáchPatnáct předních vědců studujících zdravotní důsledky elektronických cigaret veřejně obvinilo EU, že... arr3EFVI - Evropská petice za svobodný vapingEFVI - Evropská petice za svobodný vaping Na sklonu loňského roku se zrodila mezinárodní...

KONTAKTY

Eliquidpraha
Zlatnická 12
111 00, Praha 1
tel: 602 444 650,
napište nám

ANKETA

CO TU CHYBÍ?

součástky 44% náplně 19% typy e-cigaret 16% jiné 21%Flavourart - Heaven Juice - E liquid
Značkový e-liquid

Přijďte si namíchat svůj vlastní eliquid


Zveme vás k nám na prodejnu, kde si můžete namíchat svůj vlastní liquid z osvědčené řady Flavourart z vybraných příchutí. Za cenu běžné náplně si můžete vytvořit právě tu vaši pravou a jedinečnou chuť!

Italská firma Flavourart, která se zabývá výrobou potravinářských příchutí a vůní (v nabídce má více než 100 produktů) uvedla na trh nový e-liquid, pod vlastním názvem Heaven Juice. Skutečnost, že výroba probíhá v Evropě znamená, že tento výrobek obsahuje pouze přísady povolené úřady EU a splňuje kriteria EFSA.

UPOZORNĚNÍ ­
Prosím uvědomte si, že existuje pouze 5 velkých firem, které vyrábí originální produkty elektronických cigaret a náplní. Přesto se na aukcích a internetových obchodech objevuje přes 600 výrobců e-cigaret (tzv. "LOWEND"-ové firmy, které neustále zanikají a vznikají a které mají velmi pochybnou kvalitu. Také "Eliquidy" - náplně do těchto cigaret, jsou originální pouze od těchto výrobců a tudíž určené pro tyto značky. Někteří dovozci pro tyto značky používají jiné názvy. Podívejte se pozorně na zadní stranu výrobku, ptejte se vašich prodejců na původ výrobku.

Dovoz eliquidů je od firem Dekang, Liqua a Joyetech, které produkují náplně pro valnou většinu výrobců elektronických cigaret.
Stále více se objevují články o škodlivosti e-kouření. Velké tabákové firmy přicházejí o zákazníky a sami vyvijí alternativy e-kouření. Jediné, co zatím můžou vytknout a v čem mají pravdu je, že e-cigarety existují asi 9let, což je málo z hlediska dlouhodobého působení na člověka. Stačí ale selský rozum, když si stoupnete vedle kuřáka normálního a e-cigarety, nebo když večer vykouříte 40 cigaret normálních nebo ekvivalent elektronických. Tělo Vám ráno odpoví a nemusíte číst placené články.

Zákaz prodeje elektronických cigaret a náplní do nich osobám mladším 18. let

                                                    www. Eliquidpraha.cz

                                                    eliquidpraha@email.cz

                                          

                                                            602 444 650

            

                          JUUL UWELL  VOOPOO

 

 

                                                     metode
OTk2Yj