Nové příchutě liquidů Joyetech v novém balení.

 

 

 

 

 

 

 

Ama-coffee = káva s mandlemi, Blackberry = ostružina, Blended = tabák, Blueberry = borůvka, Cherry = třešeň, Cherry pipe = třešňový tabák, Chocolate = čokoláda, Cinnamon = skořice, Coffee = káva, Coffee cake = kávový koláč, Daf = Davidoff, Good luck = Lucky strike, Kiwi = kiwi, Lemon = citron, M7 = cigarety Mild Seven, Nwp = cigarety Newport, Pam = tabák Parliament, Pineapple = ananas, Plm = cigarety Pall Mall, Red-mix = Red USA mix, Straw-champ = jahody se šampaňským, Water melon = vodní meloun, Whiskey = whiskey, Wst = cigarety Winston

 


NOVINKY

arr3VAPORESSO ARMOUR PRO TC100W GRIP FULL KITVaporesso představuje moderní a ergonomický grip Armour Pro, který svými vlastnostmi uspokojí jak... arr3JOYETECH EXCEED EDGE PODDruhá verze oblíbené elektronické cigarety Joyetech Edge ve stylu ALL in ONE s POD systémem.... arr3JOYETECH EVIC PRIMO FIT 80W GRIP 2800MAH FULL KITTrend malých gripu je v plném proudu a Joyetech na to reaguje upravenou verzí eVic Primo. I přes... arr3SMOKTECH STICK PRINCE BABYMenší verze oblíbené elektronické cigarety Stick Prince, která přináší výkonnou baterii o kapacitě... arr3SMOKTECH VAPE PEN 22 LIGHT EDITIONSmoktech Vape Pen 22 se stále těší veliké oblibě, proto jí vyrobce odměnil novou Light verzí. Vape... arr3GeekVape Aegis grip 4300mAh Easy Kit GeekVape Aegis grip 4300mAh Easy Kit GeekVape Aegis je stylový grip s jedinečným... arr3Joyetech CUBOID Lite 80W Easy Kit 3000mAh Joyetech CUBOID Lite 80W Easy Kit 3000mAh Joyetech CUBOID Lite je naprosto dokonalý... arr3Ismoka Eleaf i KUU I200 GripIsmoka Eleaf i KUU I200 Gr Popis:ip iKuun i200 je skvěle navržený grip s vestavěnou baterií o... arr3Čtěte!! - Znásilněná věda v navrhovaném zákonu EU o e-cigaretáchPatnáct předních vědců studujících zdravotní důsledky elektronických cigaret veřejně obvinilo EU, že... arr3EFVI - Evropská petice za svobodný vapingEFVI - Evropská petice za svobodný vaping Na sklonu loňského roku se zrodila mezinárodní...

KONTAKTY

Eliquidpraha
Zlatnická 12
111 00, Praha 1
tel: 602 444 650,
napište nám

ANKETA

CO TU CHYBÍ?

součástky 44% náplně 19% typy e-cigaret 16% jiné 21%Flavourart - Heaven Juice - E liquid
Značkový e-liquid

Přijďte si namíchat svůj vlastní eliquid


Zveme vás k nám na prodejnu, kde si můžete namíchat svůj vlastní liquid z osvědčené řady Flavourart z vybraných příchutí. Za cenu běžné náplně si můžete vytvořit právě tu vaši pravou a jedinečnou chuť!

Italská firma Flavourart, která se zabývá výrobou potravinářských příchutí a vůní (v nabídce má více než 100 produktů) uvedla na trh nový e-liquid, pod vlastním názvem Heaven Juice. Skutečnost, že výroba probíhá v Evropě znamená, že tento výrobek obsahuje pouze přísady povolené úřady EU a splňuje kriteria EFSA.

UPOZORNĚNÍ ­
Prosím uvědomte si, že existuje pouze 5 velkých firem, které vyrábí originální produkty elektronických cigaret a náplní. Přesto se na aukcích a internetových obchodech objevuje přes 600 výrobců e-cigaret (tzv. "LOWEND"-ové firmy, které neustále zanikají a vznikají a které mají velmi pochybnou kvalitu. Také "Eliquidy" - náplně do těchto cigaret, jsou originální pouze od těchto výrobců a tudíž určené pro tyto značky. Někteří dovozci pro tyto značky používají jiné názvy. Podívejte se pozorně na zadní stranu výrobku, ptejte se vašich prodejců na původ výrobku.

Dovoz eliquidů je od firem Dekang, Liqua a Joyetech, které produkují náplně pro valnou většinu výrobců elektronických cigaret.
Stále více se objevují články o škodlivosti e-kouření. Velké tabákové firmy přicházejí o zákazníky a sami vyvijí alternativy e-kouření. Jediné, co zatím můžou vytknout a v čem mají pravdu je, že e-cigarety existují asi 9let, což je málo z hlediska dlouhodobého působení na člověka. Stačí ale selský rozum, když si stoupnete vedle kuřáka normálního a e-cigarety, nebo když večer vykouříte 40 cigaret normálních nebo ekvivalent elektronických. Tělo Vám ráno odpoví a nemusíte číst placené články.

Zákaz prodeje elektronických cigaret a náplní do nich osobám mladším 18. let

                                                      Upozornění!!

                          

                        Informace o výdeji zboží přes výdejové okénko na 

                                           www. Eliquidpraha.cz

                                           eliquidpraha@email.cz

                                          nebo na telefoním čísle:

                                                     602 444 650

                                              Výdej objednávek

                                           Pondělí  14.00 - 16.00

                                           Středa   14.00 - 16.00

                                            Pátek    14.00 - 16.00

                               

                                           Děkujeme za pochopení!

 

 

NGQ4O